fbpx
Strona głównaPcMod.plNewsyWindows 10 November 2019 Update - co nowego w aktualizacji?

Windows 10 November 2019 Update – co nowego w aktualizacji?

Microsoft udostępnił duże uaktualnienie Windows 10 November 2019 Update (1909) dla systemu Windows 10. Okazuje się, że jest ono zgoła odmienne od tego, co mogliśmy zobaczyć w Windows 10 May 2019 Update (1903). Firma skupiła się tym razem na poprawieniu wydajności, ulepszeniu dostępnych funkcji oraz optymalizacji czasu pracy na akumulatorze. Udoskonalono zarządzanie pracą rdzeni procesora, co powinno poskutkować o wiele lepszym wykorzystaniem ich możliwości.

Zmieniono również sposób wyszukiwania – od teraz usługa Windows Search będzie wykorzystywana w eksploratorze Windows. Jesteśmy ciekawi, jak to wpłynie na ogólną wydajność i pokazywane wyniki. Udoskonalono sortowanie nowych wiadomości w powiadomieniach.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać