Strona głównaGamingGryW World of Warcraft rozpoczyna się Zimowa Uczta 2017

W World of Warcraft rozpoczyna się Zimowa Uczta 2017

W grze World of Warcraft rozpoczyna się dzisiaj Zimowa Uczta 2017. Gracze mogą odwiedzić największe miasta Azeroth i dołączyć do obchodów Zimowej Uczty. W wielu miejscach pojawiły się już świąteczne dekoracje. W Żelaznej Kuźni, Dalaranie i Orgrimarze warto zapoznać się z olbrzymimi, szklanymi śnieżnymi kulami. Prócz tego gracze będą mieli okazję spotkać Greencha Wroga Świąt w Międzygórzu.

Do zdobycia będzie także lśniąca i Świetnie Dopasowana Czapka Świąteczna (Finely Tailored Holiday Hat). Pojawi się ona w kilku podziemiach i rajdach Legionu w Siedzibie Triumwiratu (Seat of the Triumvirate) i Antorusie, Płonącym Tronie (Antorus, the Burning Throne).

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać