fbpx
Strona głównaPcMod.plNewsyHWBOT Country Cup 2017 jako prestiżowy konkurs podkręcania

HWBOT Country Cup 2017 jako prestiżowy konkurs podkręcania

Kilka dni temu rozpoczęły się zawody HWBOT Country Cup 2017. Jest to międzynarodowe wydarzenie w podkręcaniu podzespołów i uzyskiwaniu jak najlepszych wyników. Zawodnicy z każdego z krajów łączą się i wspólnymi siłami wypracowują, jak najlepszy wynik. W tym roku ustalono aż sześć rankingów: SuperPi, Cinebench, X265, GPUPI, 3DMARK11 and 3DMARK Time Spy. Jest to swojego rodzaju mieszanka wybuchowa.

Zwycięża tylko jeden, ale dla kilku dalszych miejsc przewidziano także dodatkowe nagrody. Aktualnie Polska zajmuje 15 miejsce. Na prowadzeniu są Stany Zjednoczone Ameryki.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać