fbpx
Strona głównaGamingGryJuż dzisiaj do Heroes of the Storm zawita Zimowa Uczta 2017

Już dzisiaj do Heroes of the Storm zawita Zimowa Uczta 2017

W grze Heroes of the Storm rozpoczyna się Zimowa Uczta 2017. Gracze mogą łączyć siły z sojusznikami w Nexusie w cyklu kilku zadań. Za ich rozwiązanie zdobędą specjalne nagrody. Za rozegranie dwóch meczów otrzymają graffiti Zimowej Uczty 2017. Natomiast za rozegranie 25 meczów gracze otrzymają wierzchowca z Zimowej Uczty 2017.

Poza grą można będzie kupić zimowe skrzynki z łupami w sklepie Blizzard. Pojawią się nowe zimowe skórki takie jak Praojciec Mróz Malfurion, Valla Zimowy Elf czy Maltael Zimowy Żniwiarz oraz nowy wierzchowiec – Pierniczek.

12 grudnia pojawi się również nowy zestaw: Na Początek, który zawiera ośmiu bohaterów (E.T.C., Leoryka, Szarogrzywego, Kerrigan, Li-Ming, Uthera, Lúcio i Zagarę) i kosztuje 2000 klejnotów.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać