fbpx
Strona głównaGamingGryWielka wyprzedaż gier Blizzarda z okazji Świąt 2017 roku

Wielka wyprzedaż gier Blizzarda z okazji Świąt 2017 roku

Blizzard Entertainment przygotował sporo ciekawych promocji na cyfrowe wersje swoich tegorocznych hitów. Od 21 stycznia do pierwszych dni stycznia można zakupić w obniżonych cenach takie gry, jak: Overwatch, StarCraft II, StarCraft: Remastered, World of Warcraft, Diablo III oraz Heroes of the Storm. Firma oferuje również możliwość przesłania prezentu znajomym.

Overwatch

Promocja obowiązuje od teraz do 2 stycznia 2018.

  • Standardowa edycja Overwatch obejmuje 26 bohaterów, 21 map, osiem trybów rozgrywki i masę zabawy w cenie 19,99 EUR
  • Overwatch: Game of the Year obejmuje całą zawartość standardowej edycji Overwatch oraz 10 zwykłych skrzynek z łupami, pięć specjalnych skórek bohaterów i prezenty cyfrowe do gier Heroes of the StormWorld of WarcraftDiablo III oraz StarCraft II. A to wszystko w cenie 29,99 EUR.

StarCraft II

Do 8 stycznia 2018 można zaoszczędzić aż 25% przy zakupie Kolekcji kampanii StarCraft II. Obejmuje ona ponad 70 misji fabularnych, siedmiu dowódców w trybie współpracy, dostęp do wszystkich jednostek trybu wieloosobowego oraz wszystkich trybów rozgrywki w grze rankingowej i wiele więcej!

Zniżki obejmują również następujące zestawy dowódców w trybie współpracy i komentatorów:

  • -25% przy zakupie Niesamowitego zestawu zdobywców z trybu współpracy – zestaw zawiera Abatura, Alaraka, Dehakę, Fenixa, Novę, Stiukowa, Zagarę, Karaxa, Swanna i Vorazun
  • -50% przy zakupie Gwiazdorskiego zestawu komentatorskiego  zestaw zawiera komentatorów: Day[9], iNcontroL, Nathanias, Park, SCBOY, Tastosis i TotalBiscuit
  • -50% przy zakupie Niezrównanego zestawu komentatorskiego  zawiera Abatura, Alaraka, Artanisa, Kerrigan, Raynora, Swanna, Novę, D.Vę, Stiukowa, Dehakę, Fenixa oraz Hornera i Han

StarCraft: Remastered

Od teraz do 8 stycznia 2018 gracze mogą zakupić edycję StarCraft: Remastered dostępnej w cenie promocyjnej 9,99 EUR.

World of Warcraft

Aż do 3 stycznia 2018 sporo zaoszczędzić przy zakupie World of Warcraft. Oferta obejmuje podstawową grę oraz wszystkie rozszerzenia z wyłączeniem dodatku Legion.

Można również zaoszczędzić aż do 50% przy zakupie wybranych zwierzaków, wierzchowców i hełmów od dziś do 3 stycznia.

Diablo III

Do 2 stycznia 2018 można zaoszczędzić 33% przy zakupie Diablo III Battle Chest (obejmuje dodatek Reaper of Souls) oraz pakietu Przebudzenie Nekromantów na komputery PC.

Heroes of the Storm

A oto, co otrzymamy:

  • Zestaw: Na Początek – jest dostępny w sklepie w grze za 2000 klejnotów. To dla początkujących graczy świetny sposób, by rozpocząć walkę w Heroes of the Storm u boku zróżnicowanej grupy wszechstronnych bohaterów: E.T.C, Leoryka, Szarogrzywego, Kerrigan, Li-Ming, Uthera, Lúcio oraz Zagary.
  • Skrzynki z łupami jako prezenty – dziel się świąteczną radością, przesyłając w formie podarunku zimowe skrzynki z łupami znajomym za pośrednictwem sklepu Blizzard. Więcej informacji o zawartości tych skrzynek znajdziesz na stronie wydarzenia Zimowa Uczta.

 

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać