fbpx
Strona głównaGamingGryThe Silver Grove - nowy dodatek do Warframe z mnóstwem nowości

The Silver Grove – nowy dodatek do Warframe z mnóstwem nowości

Digital Extremes wprowadził nową aktualizację o nazwie The Silver Grove. Jedną z najważniejszych zmian jest wprowadzenie nowego kombinezonu bojowego o nazwie Titania. Dzięki umiejętności zmniejszania rozmiaru oraz latania po całej mapie za pomocą wbudowanego Archwinga, nowy warframe potrafi wypatroszyć przeciwników rojem motyli o skrzydłach ostrych jak brzytwy oraz unikalnym zestawem zdolności.

Wprowadzono kilka zmian do sportu drużynowego Lunaro. Dodano nową mapę inspirowaną Stalowym Meridianem, której głównymi cechami są siatki ustawione z boku i rampy stojące po środku pola. Ponadto będzie można doświadczyć usprawnień w rozgrywce takich jak oddzielny przycisk odpowiedzialny za podania oraz możliwość obrony podczas trzymania Lunaro. Co więcej, wprowadzono także usprawnienia w znajdowaniu meczów oraz dodatkowe serwery, aby gracze – razem ze swoimi kolegami z drużyny i przeciwnikami – mogli doświadczyć jeszcze płynniejszych i lepszych potyczek Lunaro.

Pojawił się również nowy system glyphów. Od tej pory gracze będą mogli zostawić na polu walki nieco więcej, niż tylko ciała poległych wrogów. Użytkownicy będą oznaczać swoją obecność dzięki nowemu systemowi Glyphów, który da możliwość wyboru spośród wielu stylów unikalnych oznaczeń i zostawienia po sobie śladu.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać