Strona głównaGamingGryDodatek Hymn Oktawii do gry Warframe pobił kolejny rekord użytkowników na Steam

Dodatek Hymn Oktawii do gry Warframe pobił kolejny rekord użytkowników na Steam

Digital Extremes ogłosił że aktualizacja Hymn Oktawii do gry Warframe przyczyniła się do pobicia rekordu liczby użytkowników na Steam. W weekend 25 – 26 marca zalogowanych było łącznie 69 526 osób w grze, co jest dość imponującą liczbą. Z 30 milionami zarejestrowanych użytkowników, Warframe znalazł się przez weekend w zaszczytnym gronie 3 najchętniej ogrywanych gier na Steamie.

Dodatek Hymn Oktawii zaprasza graczy Warframe w niezwykłą podróż. Zmierzą się oni z niezwykłym, opartym na przepowiedni zadaniem odnalezienia muzycznie zaczarowanego Warframe’u Oktawii. Wraz z nim gracze zdobędą również prosty w obsłudze instrument muzyczny. Dzięki niemu będą mogli nie tylko tworzyć własne utwory, lecz również zsynchronizować je z posiadaną bronią. A następnie w rytm ulubionych dźwięków uśmiercać przeciwników. Muzyka nie służy tu wyłącznie jako narzędzie zniszczenia. Gracze otrzymają możliwość tworzenia przeróżnych aranżacji muzycznych we współpracy z innymi Tenno oraz handlowania utworami.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać