Strona głównaGamingGryWarframe otrzymuje darmowy dodatek The Glast Gambit

Warframe otrzymuje darmowy dodatek The Glast Gambit

Digital Extremes udostępnił darmową aktualizację The Glast Gambit dla graczy Warframe. Będzie ona dostępna dla wszystkich, którzy ukończyli dodatek The War Within z historią Tenno. Jedną z najważniejszych nowości jest najnowszy pancerz – Nidus dla frakcji Infested (Plaga).

Tenno zostają wezwani przez Ergo Glasta, należącego do Sekwencji Perrin, na posterunek zwany Kolonią Mycona. Odkrywają ludność, która podejmuje się dość podejrzanych działań, oraz poznają równie tajemniczą postać, będącą kluczem do ich sukcesu. Chciwy arystokrata frakcji Corpus, Nef Anyo, porywa dzieci Kolonii Mycona. Tenno mają za zadanie sprowadzić je z powrotem do domu.

Gracze zmierzą się z Nefem w Trybie Indeks i będą musieli pokonać go w jego własnej grze. Należy jednakże zachować czujność i uważać na Tenno – pozory mylą.

Najważniejsze elementy aktualizacji The Glast Gambit uwzględniają:

  • NOWEGO WARFRAME: Zainfekuj wrogów zdolnościami frakcji Infested, które znajdą się posiadaniu nowego wojownika Lotus – Nidusa. Szerz Zarazę spawnując Czerwie, które wyszukują wrogów znajdujących się w pobliżu, unieruchamiają swoimi mackami i przenoszą na nich obrażenia, które gracz zada zainfekowanym ofiarom.
  • NOWE ZADANIE: Nef Anyo porwał dzieci Kolonii Mycona, a Tenno muszą stawić mu czoła w Trybie Indeks i pokonać go w jego własnej grze.
  • NOWE BRONIE: Ostrożnie korzystaj w nowych Broni i Opcji personalizacji, ponieważ zostały one uszkodzone przez Zarazę.
  • HEMA – Ten symbiotyczny karabin powtarzalny wysysa życie z przeciwników by wytworzyć amunicję; co więcej, każdy strzał w głowę uzdrawia naszą postać
  • HIRUDO – Rozerwij ciała wrogów ostrymi jak brzytwa kastetami. Broń zmniejsza pasek życia przy każdym krytycznym ciosie.
  • MODY RIVEN: Zwiększ swoją siłę korzystając z Modów Riven do Broni Bocznych – pamiętaj, że zanim odkryjesz ich moce, będziesz musiał udowodnić, że jesteś ich godzien.
  • THORAC SYANDANA: Przywdziej nową skórkę Plagi.The Glast Gambit jest kontynuacją Wojny Wewnętrznej – największej i najbardziej kompleksowej aktualizacji do Warframe® w 2016 roku, przygotowanej przez Digital Extremes, na PC, PlayStation®4 oraz Xbox One. Wynosząc Warframe do pierwszej trójki najczęściej ogrywanych gier na Steamie w dniu premiery, Wojna Wewnętrzna wciąga graczy w mrożącą krew w żyłach podróż z nowymi misjach, planetami oraz wbijającymi w fotel przerywnikami filmowymi.
Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać