fbpx
Strona głównaGamingGryThe Black Temple Remastered - odświeżony trailer z World of Warcraft

The Black Temple Remastered – odświeżony trailer z World of Warcraft

W Internecie pojawiła się nowa wersja filmu – The Black Temple Remastered ze świata World of Warcraft. Ukazuje ona zwiastun z rajdu Black Temple, który został udostępniony po premierze dodatku The Burning Crusade w 2007 roku. Sam film to odnowiona wersja trailera, w której zastosowano nowe modele i efekty specjalne. Wiele osób zauważy również o wiele lepszą animację postaci.

Autorem nowego filmu – The Black Temple Remastered jest Ivan Kuzkin. Osoba znana w branży fanowskiej z wielu trailerów do World of Warcraft.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać