fbpx
Strona głównaGamingGrySummer Finals mistrzostw World of Warcraft Arena World Championship

Summer Finals mistrzostw World of Warcraft Arena World Championship

Już dzisiaj odbędą się Summer Finals mistrzostw World of Warcraft Arena World Championship. Tegoroczna formuła obejmuje po cztery drużyny z Europy i Ameryki Północnej. Zmierzą się one w drugim po finałach na BlizzConie (pod względem rozmachu i wagi wydarzenia) zachodnim turnieju e-sportowym w World of Warcraft. Zwycięzcy zgarną okrągłą sumkę z puli nagród o łącznej wartości 100 000 USD.

Prócz tego powalczą o prestiżowe miejsce w finałach WoW Arena World Championship, które odbędą się w listopadzie.

Drużyny AWC Europe:

  • Method Black
  • Ascendant
  • Tempo Storm
  • XRB to the Moon

Drużyny AWC North America:

  • The Move
  • Super Frogs
  • Method Orange
  • Super Rejects

Mecze będzie można oglądać już dzisiaj od godziny 18:00 na kanale twitch.tv/Warcraft. Szczegółowe informacje o rozgrywka WoW Arena World Championship Summer Finals, znaleźć można w przewodniku widza (w języku angielskim).

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać