fbpx
Strona głównaGamingGryHearthstone otrzymuje rozszerzenie Rycerze Mroźnego Tronu

Hearthstone otrzymuje rozszerzenie Rycerze Mroźnego Tronu

Spółka Blizzard Entertainment udostępnia dodatek Rycerze Mroźnego Tronu do karcianki Hearthstone. Rozszerzenie zabiera graczy na Północną Grań, gdzie czeka ich przedwczesny zgon. Zostaną jednak ożywieni przez Króla Lisza i otrzymają nowe, przerażające moce z zaświatów. Poszukiwacze przygód mogą okiełznać ich potęgę, jeśli zgromadzą dziewięć nowych legendarnych kart bohaterów, które po użyciu przemieniają bohaterów z Hearthstone w straszliwych rycerzy śmierci.

Do Hearthstone zawitała nowość w postaci legendarnych kart bohaterów, które po zagraniu nasycają dziewięciu bohaterów ożywieńczą esencją, przekształcając ich w nieustraszonych rycerzy śmierci. Są to:

 • Rexxar, Łowca Śmierci;
 • Jaina, Pani Mrozu;
 • Anduin, Żniwiarz Cieni;
 • Malfurion, Zaraza Wcielona;
 • Gul’dan, Grabieżca Krwi;
 • Uther, Hebanowy Miecz;
 • Thrall, Prorok Śmierci;
 • Garosz, Pan Plagi;
 • Valeera, Ostrze Pustki.

Te karty bohaterów zapewnią graczom zmodyfikowane moce specjalne i udostępnią im potężne możliwości. Gracze zyskują też dostęp do nowego źródła mocy wprost ze świata umarłych. Kradzież życia to nowe słowo kluczowe, które przywraca bohaterowi zdrowie za obrażenia zadane przez posiadających je stronników.

W rozszerzeniu Rycerze Mroźnego Tronu wszyscy gracze zyskują dostęp do darmowych misji, w tym Prologu, dwóch skrzydeł z trzeba bossami, a także pełnego rozmachu pojedynku z samym Królem Liszem. Po ukończeniu Prologu otrzymacie losową legendarną kartę bohatera, która zamieni jednego z waszych bohaterów w rycerza śmierci danej klasy.

Oprócz darmowej legendarnej karty, za każde ukończone skrzydło z Prologu gracze dostaną również pakiet kart Rycerzy Mroźnego Tronu oraz dodatkowy pakiet, gdy w końcu uda im się przejąć Mroźny Tron.

Harmonogram udostępniania misji Rycerzy Mroźnego Tronu jest następujący:

 • Prolog i pierwsze trzy misje w Cytadeli Lodowej Korony – tydzień 1
 • Kolejne trzy misje w Cytadeli Lodowej Korony – tydzień 2
 • Ostateczny pojedynek z Królem Liszem – tydzień 3
Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać