Strona głównaGamingGrySniper Ghost Warrior 3 - poczuj się, jak prawdziwy snajper

Sniper Ghost Warrior 3 – poczuj się, jak prawdziwy snajper

CI Games oficjalnie wydało grę Sniper Ghost Warrior 3. Prace nad nią trwały kilka lat, a samo studio bardzo mocno promowało tytuł, różnego rodzaju filmami oraz zdjęciami. Fabuła nowej części została osadzona w realiach konfliktu pomiędzy dwoma mocarstwami: Stanami Zjednoczonymi Ameryki oraz Federacją Rosyjską.

Głównymi bohaterami są Jon North, Lydia Jorjadze, Raquel Shein. Każdy z nich posiada inne doświadczenia oraz inną motywację, zarówno profesjonalną, jak i zawodową.

Jon prywatnie stracił młodszego brata Roberta i teraz ciągle walczy z tą tragedią. W grze zostaje zrzucony na terytorium Republic of Georgia, na pograniczu Zachodniej Azji i Wschodniej Europy. Jego pierwszym pomocnikiem jest Lydia Jorjadze, była gruzińska najemniczka. Wcześniej współpracowała z Jonem w Afganistanie i teraz chce mu pomóc rozwikłać zagadkę. Drugim pomocnikiem jest natomiast agentka MOSSAD-u – Raquel Shein. Ona natomiast chce odszukać naukowca Siergieja Flostowa, który odpowiada za zabójczą broń.

Mapa w grze będzie miała powierzchnię 27 km2. Główne zadania zajmą do 15 godzin zabawy, natomiast wszystkie poboczne misje do 20 godzin. Wprowadzono także nowy tryb rozgrywki – Tryb Wyzwanie. Jest on odpowiedzią na potrzeby wiernych fanów serii Sniper Ghost Warrior. Pytali oni o dedykowany tryb z podwyższonym poziomem trudności, będący dużym wyzwaniem nawet dla najlepszych graczy. Pomyślne zakończenie misji będzie trudniejsze niż kiedykolwiek.

Brak interfejsu użytkownika (HUD), zwiększona czujność przeciwników i znikające znaczniki po użyciu drona zwiadowczego to elementy, które spowodują, że sukces misji w Sniper Ghost Warrior 3 będzie uzależniony od wykorzystania odpowiedniego arsenału oraz gadżetów.

Sniper Ghost Warrior 3 - bronie

Warto zapoznać się również z różnymi rodzajami broni w grze. Gracze mogą personalizować swoje bronie, tak aby pasowały do preferowanego stylu gry. Ten sam karabin automatyczny może pełnić rolę broni średniego zasięgu, wyposażonej w tłumik, jak i również lekkiego karabinku, zdolnego unieszkodliwić wielu przeciwników jednocześnie. Wybór broni jest ogromny – od shotguna FosTech Origin-12, aż po karabin snajperski McMillan TAC-338.

Wymagania sprzętowe Sniper Ghost Warrior 3

Gra jest zbudowana na zmodyfikowanym silniku CryEngine. Deweloperzy dodali obsługę HDR, co powinno poprawić jakość oprawy graficznej. Silnik gry wspiera konfiguracje złożone z dwóch lub więcej kart graficznych.

Wymagania minimalne:

  • Procesor: Intel Core i5-6600K 3.5 GHz, AMD FX-6350 3.9 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 660 2GB, AMD Radeon HD 7850 2GB
  • Przestrzeń dyskowa: 50 GB
  • System operacyjny: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10

Wymagania zalecane:

  • Procesor: Intel Core i7-4790, AMD FX-8350 Wraith
  • Pamięć operacyjna: 16 GB RAM
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB, AMD Radeon RX 480 4GB
  • Przestrzeń dyskowa: 50 GB
  • System operacyjny: Windows 10 64 bity

Nie zapomnijmy na koniec o kryjówce dla snajpera. Każdy żołnierz potrzebuje bezpiecznego miejsca do odpoczynku, zregenerowania się i taktycznego przygotowania przed następną misją. Kryjówka to miejsce, gdzie nasz główny bohater może odzyskać siły, stworzyć lub kupić przedmioty, dobrać odpowiedni ekwipunek do misji i rozpocząć kolejne zadanie.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać