Strona głównaGamingGrySniper: Ghost Warrior 3 - bohaterowie Jon North, Lydia Jorjadze, Raquel Shein

Sniper: Ghost Warrior 3 – bohaterowie Jon North, Lydia Jorjadze, Raquel Shein

CI Games ujawniło szczegóły dotyczące bohaterów z gry Sniper: Ghost Warrior 3 – Jon North, Lydia Jorjadze, Raquel Shein. Każdy z nich posiada inne doświadczenia oraz inną motywację, zarówno profesjonalną, jak i zawodową. Jon prywatnie stracił młodszego brata Roberta i teraz ciągle walczy z tą tragedią. W grze zostaje zrzucony na terytorium Republic of Georgia, na pograniczu Zachodniej Azji i Wschodniej Europy.

Jego pierwszym pomocnikiem jest Lydia Jorjadze, była gruzińska najemniczka. Wcześniej współpracowała z Jonem w Afganistanie i teraz chce mu pomóc rozwikłać zagadkę. Drugim pomocnikiem jest natomiast agentka MOSSAD-u – Raquel Shein. Ona natomiast chce odszukać naukowca Siergieja Flostowa, który odpowiada za zabójczą broń.

Ostatnią ważną osobą w drużynie ma być snajper Amazi, o którym nie powiedziano zbyt wiele.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać