Strona głównaGamingGrySnajperka Ana Amari - nowa bohaterka gry Overwatch

Snajperka Ana Amari – nowa bohaterka gry Overwatch

Blizzard zapowiedział dodanie w niedługim czasie to stabilnej wersji gry nowej bohaterki – Ana Amari. Postać ta posiada umiejętności strzeleckie na wzór Trupiej Wdowy. Według historii jest to jedna z członków-założycieli organizacji Overwatch, a jej wiek szacowany jest na 60 lat. Podczas jednej z operacji uwalniania zakładników została raniona przez agentkę Szponu – Trupią Wdowę, i uznana za zmarłą.

Ana Amari posiada rolę wsparcia, a jej złożoność to trzy gwiazdki. Wszechstronny arsenał Ana pozwala jej leczyć i wzmacniać sojuszników z daleka, a jej karabin biotyczny, strzałki usypiające i granaty biotyczne neutralizują tych, którzy mogliby zagrozić jej towarzyszom broni

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać