fbpx
Strona głównaGamingGryPath to Pro, czyli „Droga do zawodowstwa” pojawi się w Overwatch

Path to Pro, czyli „Droga do zawodowstwa” pojawi się w Overwatch

Blizzard zapowiedział wprowadzenie do Overwatch programu Path to Pro, czyli „Droga do zawodowstwa”. Ma to być nowy system umożliwiający graczom na wszystkich poziomach umiejętności rozwój w roli zawodników i członków drużyn. Zaczynając od marca rozgrywki Overwatch Contenders ulegną znacznej rozbudowie.

Ligii regionalne, które zostaną włączone to: Overwatch APEX, Overwatch Premier Series i Overwatch Pacific Championship. Zmienią się odpowiednio w Contenders Korea, Contenders China i Contenders Pacific. Stworzone zostaną dodatkowo rozgrywki Contenders w dwóch nowych regionach – Australii i Ameryce Południowej.

Łącznie z istniejącymi regionami Ameryki Północnej i Europy zawody Contenders obejmą siedem regionów na całym świecie, a dzięki trzem sezonom rocznie będziemy mogli zapewnić graczom jeszcze więcej okazji, żeby się wykazać – i zostać zauważonym przez obserwatorów z Overwatch League.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać