fbpx
Strona głównaSprzętKingston Digital przejmuje technologię IronKey od firmy Imation

Kingston Digital przejmuje technologię IronKey od firmy Imation

Firma Kingston Digital, Inc., ogłosiła nabycie technologii i aktywów firmy IronKey od Imation Corp.. Jest to jedna z filii Kingston Technology Company Inc., znanego światowego lidera rynku pamięci, który przoduje w rozwiązaniach szyfrowanych pamięci przenośnych dla biznesu od czasu wprowadzenia pierwszej szyfrowanej pamięci USB DataTraveler ponad 10 lat temu. IronKey, jedna z czołowych firm oferujących szyfrowane pamięci USB w ostatnich latach, była częścią grupy Imation od 2011 roku.

Przejęcie firmy oznacza dla klientów bardziej kompleksowe rozwiązania, produkty i usługi. Podkreśla ono także zaangażowanie firmy Kingston w dostarczanie zaufanych mobilnych rozwiązań szyfrowania danych. Dodanie oraz integracja brandu IronKey do linii nośników USB DataTraveler dostarczy użytkownikom szereg kompleksowych rozwiązań szyfrujących.

Ponadto, DataLocker Inc., lider usług szyfrowania, nabył platformę Enterprise Managment Services (EMS) autorstwa firmy IronKey, umożliwiającą scentralizowane zarządzanie szyfrowanymi nośnikami USB. DataLocker wcześniej nabyło system zarządzania SafeConsole od firmy BlockMaster, rozwiązanie obecnie stosowane przez Kingston w swoich szyfrowanych nośnikach USB.

Firma Kingston pragnie zapewnić wszystkie zainteresowane strony, że w trakcie procesu integracji nie nastąpią żadne natychmiastowe zmiany w sposobie prowadzenia firmy i jej interesów. Klienci IronKey z wszelkimi pytaniami lub wątpliwościami mogą zwrócić się do obecnych dystrybutorów i resellerów, lub skierować zapytanie na adres email ironkey@kingston.com

Więcej informacji zostanie ogłoszonych w trakcie konferencji RSA 2016 w San Fransisco, w dniach 29 lutego – 4 marca.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać