Strona głównaSprzętKingston DataTraveler Ultimate GT - pamięć flash o pojemności aż 2 TB

Kingston DataTraveler Ultimate GT – pamięć flash o pojemności aż 2 TB

Firma Kingston Digital zaprezentowała nową pamięć USB – DataTraveler Ultimate GT. Nowy pendrive będzie największą dostępną na rynku pamięcią, oferującą 1 TB i 2 TB miejsca na przechowywanie plików. Jako złącza do komputera użyto interfejsu USB 3.1 Gen. 1. Jej wymiary wynoszą 72mm x 26.94mm x 21mm. Producent zapewnia 5 lat gwarancji oraz bezpłatną pomoc techniczną.

Kingston DataTraveler Ultimate GT

W naszej firmie staramy się przesuwać granice tam, gdzie tylko jest to możliwe. Wprowadzając na rynek DataTraveler Ultimate GT chcieliśmy dać użytkownikom możliwość mobilnego przenoszenia dużej ilości danych w łatwym w obsłudze produkcie. W 2013 roku wprowadziliśmy na rynek pamięć USB 1 TB. Teraz podwajamy dostępną pojemność, aby nasi użytkownicy mogli przenosić jeszcze więcej danych, w jeszcze przystępniejszy sposób.

– mówi Jean Wong, Flash business manager w Kingston Technology

DataTraveler Ultimate GT pojawi się w sprzedaży w lutym w dwóch wariantach pojemnościowych: 1TB oraz 2TB.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać