SilverStone TX500 Gold

SilverStone wprowadziło do swojej oferty zasilacz: TX500 Gold. Nowa jednostka została wykonana w standardzie TFX. Będzie zatem świetnie pasowała do obudów w formacie mini-ITX. Do chłodzenia elementów elektronicznych wykorzystano 80 mm wentylator, zamontowany z na spodzie obudowy. Generuje przy tym minimalny hałas na poziomie 18 dBA.

SilverStone zadbało o certyfikat 80 PLUS Gold i japońskie kondensatory. Zasilacz może pracować bez problemów w temperaturze 50°C przez 24 godziny 7 dni w tygodniu. Z zabezpieczeń znajdziemy: Over Current Protection (OCP), Over Voltage Protection (OVP), Under Voltage Protection (UVP), Over Power Protection (OPP), Short Circuit Protection (SCP) i Over Temperature Protection (OTP).

Okablowanie SilverStone TX500 Gold jest na stałe przymocowane do zasilacza. Wymiary jednostki wynoszą 85 x 65 x 175 mm, a waga to 1.85 kg. Nie podano niestety ceny jednostki.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOsilverstonetek.com
Poprzedni artykułRozpoczyna się projekt SkillFactor. Polscy zawodnicy trenerami drużyn
Następny artykułKuba “Kubik” Kubiak: “W Polsce mamy wielu mocnych graczy” – wywiad
Piotr Bieńkowski
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.