fbpx
Strona głównaSprzętCooler Master V1200 z certyfikatem 80 PLUS Platinum

Cooler Master V1200 z certyfikatem 80 PLUS Platinum

Cooler Master wprowadził do sprzedaży zasilacz V1200 z certyfikatem 80 PLUS Platinum. Model ten posiada modułowy system okablowania, a jego sprawność wynosi 93% przy 50% obciążeniu. Cooler Master V1200 wyposażono w wentylator FDB o średnicy 135mm, który sterowany jest za pomocą automatyczno-hybrydowego kontrolera pozwalającego na swobodną zmianę trybu pracy w dowolnym momencie. Cooler Master posiada jedną linię 12V, dwie wtyczki 8 pinowe ATX12V, 12 x SATA, 9 x MOLEX, 12 linii PCI-E 6+2 oraz 4 pinowe złącze Floppy.

Czas bezawaryjnej pracy (MTBF) wynosi 100 000 godzin, a za system chłodzenia odpowiada 120 mm wentylator, z kontrolą obrotów. Ich wymiary wynoszą 150 x 190 x 86 mm. Z zabezpieczeń można wymienić: przed przeciążeniem stabilizatora (OCP), przed zbyt wysokim napięciem wyjściowym (OVP), przed przeciążeniem całej jednostki (OPP), przeciwzwarciowe (SCP), przed przegrzaniem (OTP) oraz przed zbyt niskim napięciem (UVP).

Zasilacz Cooler Master V1200 Platinum jest dostępny w sugerowanej cenie 1089 złotych i posiada rozszerzoną siedmioletnią gwarancję.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać