Zalman ZM700-SV

Zalman zaprezentował zasilacz – ZM700-SV, który posiada certyfikatem 80 PLUS Silver. Może zapewnić nam do 700 W mocy i 89% sprawności przy typowym obciążeniu. Najnowszy model posiada podwójny układ przełączania transformatora wejściowego, który zwiększa stabilność jego pracy oraz redukuje ilość generowanej energii cieplnej. Wymiary urządzenia wynoszą: 140 (D) x 150 (S) x 86 (W) mm

Zalman ZM700-SV posiada 120 mm wentylator z systemem Smart Fan Control, dostosowujący jego pracę do aktualnie panujących warunków. Jest on zgodny z ze standardami ATX12V v2.3 i SSI EPS 12V 2.92 oraz normą Erp 2010 Lot 6. Zastosowano bardzo trwałe japońskie kondensatory mogące stabilnie pracować nawet w temperaturze 105°C, a czas bezawaryjnej pracy (MTBF) zasilacza wynosi 100 000 godzin, przy temperaturze 25°C i pełnym obciążeniu.

Model ZM700-SV umożliwia wykorzystanie do 4 złączy PCI-E w trybie multi-GPU, ma jedną mocną linię +12 V (648 W, 54 A), dwie wtyczki 4 pinowe ATX12V, 6 x SATA i 5 x MOLEX. Wszystkie przewody są umieszczone w oplotach. Posiada odpowiednie zabezpieczenia: przeciwzwarciowe (SCP), przed przeciążeniem całej jednostki (OPP), przed przeciążeniem stabilizatora (OCP), przed zbyt wysokim napięciem wyjściowym (OVP), przed zbyt niskim napięciem na liniach wyjściowych (UVP) oraz przed przegrzaniem zasilacza (OTP). Dodatkowo zasilacz ma aktywną korekcję współczynnika mocy (aktywne PFC).

Sugerowana cena detaliczna za zasilacz ZALMAN ZM700-SV wynosi 429 zł brutto. Urządzenie objęte jest dwuletnią gwarancją producenta.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać