Strona głównaGamingGryRising World - sandbox dla miłośników budowania

Rising World – sandbox dla miłośników budowania

W serwisie Steam pojawiła się ciekawa propozycja dla miłośników sandboksów – Rising World. Odpowiedzialne za nią jest małe niemieckie studio JIW-Games. Gra posiada otwarty świat i losowo generowane otoczenie. Dla graczy dostępne dwa tryby: jednoosobowy i wieloosobowy. Mamy dostępną dość ciekawą fizykę obiektów, czyli np. ścięte drzewo opada, a także cykl dnia i nocy.

Gracz zaczyna grę z najbardziej podstawowymi narzędziami, po kolei zbierając zasoby i tworząc coraz to bardziej skomplikowane obiekty. Od prostego szałasu z drewna, po domki, zamki i miasta. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie naszej wyobraźni.

Dużym plusem jest o wiele lepsza grafika, niż ma to miejsce w przypadku gry Minecraft. Wiele obiektów ma swoje naturalne kształty. Twórcy Rising World chwalą się skomplikowaną i głęboką siecią podziemnych jaskiń. Prócz tego mamy wsparcie dla skryptów LUA oraz 200 materiałów budowlanych.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać