fbpx
Strona głównaSprzętRazer Abyssus Essential - myszka z podświetleniem Chroma

Razer Abyssus Essential – myszka z podświetleniem Chroma

Razer wprowadził do swojej oferty myszkę Razer Abyssus Essential. Urządzenie zostało wyposażone w system Chroma oraz unikatowe podświetlenie typu underglow. Dzięki temu światło odbija się od powierzchni podkładki. W myszkę wbudowano gamingowy sensor optyczny o rozdzielczości 7200 DPI. Abyssus Essential charakteryzuje się również wygodnym oburęcznym kształtem.

Myszka współpracuje z ekosystemem Chroma, który pozwala na tworzenie własnych ustawień podświetlania oraz wybór spośród 16,8 miliona kolorów i szerokiej gamy efektów.

Warto nadmienić, że razem z klawiaturą Cynosa Chroma, podkładką pod mysz Goliathus Chroma, Abyssus Essential tworzy pełny zestaw podstawowych urządzeń peryferyjnych wyposażonych w podświetlenie Chroma.

Cena myszki Razer Abyssus Essential wynosi 49.99 Euro.

Razer Abyssus Essential

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać