fbpx
Strona głównaSprzętRapoo 7100P - mysz o 7 przyciskach i kółku przewijania 4D

Rapoo 7100P – mysz o 7 przyciskach i kółku przewijania 4D

Rapoo wprowadziło do sprzedaży myszkę 7100P. Sercem urządzenia jest sensor optyczny o rozdzielczości 1000 DPI z możliwością przełączania pomiędzy 500 DPI, a 1000 DPI. Co ciekawe, wspomniany sensor nie emituje światła, co ma poprawiać wydajność myszy na różnych powierzchniach. Urządzenie wyposażono w 7 przycisków oraz gumowane kółko przewijania 4D. Można przewijać nim ekran w poziomie oraz pionie.

Obudowa wykonana jest z dobrej jakości materiałów, a boki pokryte są gumą dla lepszego uchwytu.

Rapoo 7100P

Na spodzie znajdują się trzy ślizgacze poprawiające płynność ruchu. Mysz ma wymiary 105 mm x 67 mm x 41 mm, a jej konstrukcja przystosowana jest do wygodnej obsługi prawą ręką.

Rapoo 7100P

Dzięki dodatkowemu oprogramowaniu, dostępnemu do pobrania na stronie Rapoo można dokonać prostej edycji funkcji przycisków oraz stworzyć makra.

Rapoo 7100P

Mysz Rapoo 7100P dostępna jest w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, szarej i czerwonej, i objęta jest 24-miesięczną gwarancją.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać