fbpx
Strona głównaSprzętRapoo V280 - mysz z sensorem VPRO i podświetleniem LED

Rapoo V280 – mysz z sensorem VPRO i podświetleniem LED

Rapoo wprowadziło do swojej oferty myszkę V280. Serce urządzenia stanowi sensor optyczny VPRO nowej generacji. Można w nim regulować rozdzielczość w zakresie od 500 DPI do 7000 DPI, a szybkość przetwarzania obrazu wynosi 6400 klatek na sekundę. Częstotliwość skanowania wynosi 5300 FPS, maksymalna szybkość ruchu 80 IPS, częstotliwość próbkowania do 1000Hz a przyspieszenie 20G.

Rapoo v280

Myszka posiada 5 programowalnych przycisków, które obsługuje się przy pomocy dedykowanego oprogramowania. Do tego dochodzi możliwość zapisywania makr zgodnie z potrzebami. Podświetlenie LED również posiada możliwość dopasowania.

Rapoo V280

Rapoo V280 wyprofilowana jest zarówno dla osób prawo jak i lewo ręcznych. Ergonomiczny kształt sprawia, że dłoń nie męczy się nawet podczas wielogodzinnych rozgrywek. Posiada przewód w oplocie o długości 1,8m oraz pozłacane złącze USB, co zapewnia wysoką trwałość.

Rapoo V280

Mysz Rapoo V280 dostępna jest w sprzedaży i objęta jest 24-miesięczną gwarancją.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać