fbpx
Strona głównaGamingGryProject CARS 2 wzbogacił się o oficjalną wersję demonstracyjną

Project CARS 2 wzbogacił się o oficjalną wersję demonstracyjną

Studio Slightly Mad udostępniło oficjalne demo gry Project CARS 2. Zrobiono to z okazji minięcia dwóch miesięcy od oficjalnej premiery gry. Demo zostało udostępnione na wszystkie platformy sprzętowe: PC, PS4 i Xbox One. W wersji demonstracyjnej otrzymujemy trzy auta: Ferrari 488 GT3, Lamborghini Huracán LP610-4 oraz Formula Renault 3.5. Studio udostępniło także jeden tor, skanowany laserowo Red Bull Ring w Austrii.

The three different types of cars have been precisely chosen to offer both a glimpse at the diverse motorsport disciplines available in the full game, as well as the sublime physics and handling of the in-game vehicles. The two track variations, set in a stunning landscape, highlight the visual and handling impact of the peerless weather simulation.

Jak można przeczytać wyżej, wybrano trzy różne samochody z różnych dyscyplin. Dodatkowo tor udostępniono w dwóch wariantach.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać