fbpx
Strona głównaGamingGryProject CARS 2 - poczuj się jak profesjonalny kierowca wyścigowy

Project CARS 2 – poczuj się jak profesjonalny kierowca wyścigowy

Bandai Namco udostępniło grę Project CARS 2. Jest to już druga odsłona znanego tytułu wyścigowego. Twórcy przygotowali dla graczy aż 180 samochodów. W tej ilości mamy aż 35 różnych marek, które są w pełni licencjonowane. Ponadto wyselekcjonowano wozy z określonych lat, co tworzy jeszcze bardziej unikatowy charakter. Wszystkie maszyny zostały odpowiednio przetestowane przez profesjonalnych kierowców, nim trafiły do tej puli.

Project CARS 2 to także sześćdziesiąt wiernie odwzorowanych tras z całego świata. Gra będzie wykorzystywała technologię LiveTrack 3.0 poprzez stronę GTPlanet.net. Pozwoli to na bardzo realistyczną i dynamiczną zmianę warunków pogodowych na torze.

W grze znajdziemy tryb kariery. Pojawiło się 29 typów sportów motorowych, podzielonych na 6 poziomów i 5 dyscyplin. Gracze mogą wybrać, czy chcą się przywiązać do jednej dyscypliny, czy przeskakiwać pomiędzy różnymi dyscyplinami. Gracz będzie zaczynał od najniższych sportów, jak karty, Formula Rookie, czy Ginetta Juniors.

Przygotowano również 3 edycje Project CARS 2 dla graczy: Limited Edition, Collector’s Edition oraz Ultra Edition. Ich cena ma wynosić odpowiednio: 2149,99 zł, 669,99 zł oraz 180 zł.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać