ENCE pokonało amerykańską formację w ESL Pro League Season 14

0
34
PGL Major Stockholm 2021
Fot. Good Game League - Maciej Kołek

Pewne zwycięstwo składu ENCE, w którym gra dwóch, polskich Olek “hades” Miskiewicz oraz Paweł “dycha” Dycha przeciwko amerykańskiej formacji Bad News Bears w ESL Pro League Season 14.

Pierwszą mapą rywalizacji był Overpass, na którym ENCE rozpoczęło grę po stronie broniącej i pomimo przegranej rundy pistoletowej, zaczęła się całkowita dominacja ze strony podopiecznych Eetu “sAwy” Sahy. Siedem rund wygranych z rzędu, 7:1. Amerykanie wygrali co prawda jedną rundę, ale nie miało to większego wpływu na przebieg pierwszej części meczu. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 13:2. W drugiej połowie, ENCE wygrało rundę pistoletową i kolejną powiększając swoją i tak wysoką dominację w meczu. Amerykańska formacja wygrała dwie dodatkowe rundy, ale niczego to nie zmieniło. W rezultacie, ENCE pokonało Bad News Bears wynikiem 16:4.

Drugą mapą rywalizacji był Nuke, na którym Paweł “dycha” Dycha zaczęli mecz po stronie atakującej, wygrywając rundę pistoletową oraz dwie, kolejne rundy, 3:0. Jednak po chwili sytuacja nieco się zmieniła, Michael “Swisher” Schmid i jego koledzy wygrali cztery rundy z rzędu, wychodząc na prowadzenie 4:3, ale później ponownie swoje rundy zaczęli wygrywać reprezentanci fińskiej organizacji, 9:4. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 9:6 dla Olka “hadesa” Miskiewicza i jego drużyny. W drugiej połowie, Jonathan “Jonji” Carey i jego zespół wygrał rundę pistoletową oraz kolejną, zbliżając się z wynikiem do swoich rywali, 9:8. Następne rundy były grane na przewagi, natomiast końcówka meczu należała do Olka “hadesa” Miskiewicza i jego kolegów. W rezultacie, ENCE pokonało Bad News Bears wynikiem 16:11.

ENCE vs. Bad News Bears 2:0
Overpass: 16:4
Nuke: 16:11

Więcej informacji na temat ESL Pro League Season 14

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułMinisForum EliteMini HX90 – minikomputer z Ryzen 9 5900HX
Następny artykułOG z mantuu rozpoczyna rywalizację w ESL Pro League Season 14 – grupa B
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.