phr nowym zawodnikiem Wisły All in! Games Kraków

0
22
phr
Fot. twitter.com/WislaGames

Potwierdziły się informacje podane przez redakcję eWeszlo.pl w związku z doniesieniami o dołączeniu nowego zawodnika do składu Wisły All in! Games Kraków. Nowym graczem został Tomasz “phr” Wójcik, czyli były reprezentant AGO, a także Virtus.pro. W składzie zastąpił on Patyka “ponczka” Witesa, który zakończył współpracę z zespołem.

Tomasz “phr” Wójcik o momentu opuszczenia Illuminar Gaming, co stało się pod koniec 2020 roku nie miał stałego zatrudnienia w żadnej drużynie. Jedynie co robił, to pełnił rolę trenerską w dobrze znanym nam składzie Emeritos Banditos, gdzie gra m.in Piotr “izak” Skowyrski oraz Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski, ale było to forma zabawy.

Jakiś czas temu phr miał okazję reprezentować międzynarodowy skład Team Finest, w którym grał obok innego, polskiego zawodnika – Piotra “morelza” Taterki.

– Do naszej drużyny dołącza Tomek „phr” Wójcik. Wybór Tomka nie jest przypadkowy, jest to zmiana, która ma przynieść korzyści długoterminowe. – phr będzie tymczasowo pełnił funkcję 2nd callera, ale z czasem chcemy, aby został on głównym IGL-em, który przejmie tę rolę po SZPERZE. Tomek jest jednym z niewielu wolnych, doświadczonych prowadzących na polskiej scenie, który z pewnością wniesie do naszej drużyny dużo świeżości i nowego spojrzenia na grę – coś, czego w ostatnim okresie nam brakowało. Przed nami sporo pracy i masa oficjalnych spotkań w najbliższych tygodniach. Wakacje się skończyły, my bierzemy się do pracy, żeby spełnić oczekiwania kibiców i cele, które sobie postawiliśmy – skomentował dołączenie phra do składu Mariusz “Lord” Cybulski.

– Od dawna uważałem Wisłę za drużynę z największym potencjałem, dlatego cieszę się, że mogę tutaj dołączyć. Przy odpowiednim nastawieniu i wystarczającej ilości czasu myślę, że jesteśmy w stanie osiągnąć wiele. Dla mnie podstawowym celem będzie wygranie Mistrzostw Polski i dostanie się do top 25-30 HLTV, a dopiero po zrealizowaniu tego będę myślał co dalej. Póki co nie graliśmy za dużo, ale po tych kilkunastu godzinach spędzonych z zespołem jestem dobrej myśli, gra mi się dobrze i, z tego co słyszę, to chyba każdy jest zadowolony – powiedział Tomasz “phr” Wójcik

Czytaj także: phr dołączy do Wisły All in! Games Kraków?

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułkeita nowym trenerem w Fnatic
Następny artykułRed Bull Stream on Tour, czyli GrabaGra w podróży po Polsce!
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.