fbpx
Strona głównaPcMod.plKonferencjePGL Major Kraków 2017 - Virtus.pro kontra North już dzisiaj o 13:00

PGL Major Kraków 2017 – Virtus.pro kontra North już dzisiaj o 13:00

Drużyna Virtus.pro wygrała w piątej rundzie Swiss i awansowała do fazy playoff PGL Major Kraków 2017. Dzięki temu będą walczyć w turnieju głównym z pulą 1 000 000 dolarów. Kolejny mecz już dzisiaj, w sobotę o godzinie 13:00. Przeciwnikiem będzie drużyna North, z którą Virtusi przegrali w fazie grupowej.

PGL Major Kraków 2017 - transmisja

O losie Polaków w turnieju przesądzić miała ostatnia, piąta kolejka. Virtus.pro w meczu o wszystko trafiło na drużynę Cloud9, z którą nie przegrali żadnego spotkania od ponad dwóch lat. Tak było i tym razem, wygrana 16:10 zapewniła drużynie Virtus.pro awans do fazy playoff. Dodatkowo zawodnicy utrzymali status Legendy, który gwarantuje zaproszenie do kolejnego turnieju rangi Major.

Transmisja przygotowana przez Fantasy Expo będzie prowadzona przez Piotra “Izaka” Skowyrskiego, na kanale twitch.tv/izakooo. Partnerami transmisji są PLAY, który cały czas angażuje się w rozwój esportu, Sprite oraz Steelseries. Oficjalnym bukmacherem wydarzenia jest LVBet.

Przed Wielkim Finałem odbędzie się showmatch gwiazd. W jednym z dwóch zespołów składających się z komentatorów, obserwatorów i analityków, znajdzie się Piotr „izak” Skowyrski. Zagra w drużynie wraz z Sapphire, HenryG i Natu. Przeciwnikami będą DDK, Prius, Moses, YNk i Mantrousse. Mecz zostanie rozegrany w niedzielę 23.07, na głównej scenie Tauron Areny.

Finał rozgrywany będzie w niedzielę o godzinie 17. Możliwym scenariuszem jest powtórka z ostatniego Majora, gdzie drużyna Virtus.pro rywalizowała z Teamem Astralis. Wtedy nie udało się wygrać, ale z dopingiem 15000 fanów w Krakowskiej Tauron Arenie przegrana nie wchodzi w grę.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać