ECS Season Season 6: Virtus.pro przegrywa mecz z Team LDLC

0
122

W dzisiejszym meczu, Virtus.pro przegrało dwukrotnie z Team LDLC w meczu Esports Championship Series Season 6.

 

Virtus.pro mecz z Team LDLC.com w lidze Esports Championship Series Season 8 zagrało na mapie Mirage. Polacy rozpoczęli to spotkanie jako zespół po stronie broniącej, ale to francuska formacja wygrała rundę pistoletową oraz kolejne dwie, 3:0. Początek meczu zdecydowanie dla Francuzów, którzy po chwili mieli pięć rund, 5:0.

Dopiero przy wyniku 6:0, polska formacja wygrała pierwszą rundę, 6:1. Francuzi grali zdecydowanie lepiej, podwyższając swoje prowadzenie, 9:1. Wydawało się, że Virtusi po wygraniu drugiej rundy, którą była ekonomiczna, powrócą do tego spotkania, ale jednak to francuska drużyna grała lepiej, 11:2. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 11:4 dla Team LDLC.

Rundę pistoletową w drugiej połowie wygrał zespół z Polski, 11:5. W drugiej połowie, Virtus.pro wyrywając rundę pistoletową, zdobyli kolejne, trzy punkty, 11:8. Po chwili, ponownie bardzo dobrze grał zespół LDLC, 14:8. W rezultacie, Team LDLC wygrywa mecz z Virtus.pro wynikiem 16:8.

 

Drugą mapą meczu Virtus.pro z Team LDLC był Nuke. Drużyna Filipa „Neo” Kubskiego rozpoczęła grę po stronie atakującej, ale to Francuzi wygrali rundę pistoletową, ale szybko odpowiedział polski zespół i mieliśmy remis. Początek meczu dla formacji LDLC, którzy wyszli na prowadzenie, 7:3. Francuska formacja z rundy na rundę powiększała swoje prowadzenie, 11:3. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 12:3 dla Team LDLC.

W drugiej połowie, rundę pistoletową wygrała drużyna LDLC. 13:3. W rezultacie, Team LDLC wygrywa z Virtus.pro wynikiem 16:6.

 

Virtus.pro vs. Team LDLC – Mirage 8:16
Virtus.pro vs. Team LDLC – Nuke 6:16

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułESEA MDL Season 29: Virtus.pro wygrywa z Team LDLC!
Następny artykułFall of Light – spełnij życzenie córki i pokaż jej promienie słońca
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj