fbpx
Strona głównaGamingGryStar Wars: Battlefront II - więcej informacji o kampanii fabularnej

Star Wars: Battlefront II – więcej informacji o kampanii fabularnej

Firma Electronic Arts udostępniła materiał filmowy związany z grą Star Wars: Battlefront II. Ukazuje on kulisy tworzenia kampanii fabularnej dla jednego gracza. Możemy tam zobaczyć grafiki koncepcyjne, sesje motion-capture oraz kilka sekund rozgrywki. Za tworzenie tego wszystkiego odpowiada studio Motive. Dzięki filmikowi poznajemy najważniejszych bohaterów, z którym się spotkamy.

I tak na początek są to: Iden Versio – główna protagonistka, Hask – żołnierz Imperialny, Del – żartowniś. Poznamy także relacje, jakie były pomiędzy główną bohaterką, a admirałem imperialnej floty.

Star Wars: Battlefront II przedstawi nam Imperium od środka, czyli od strony której do tej pory nie byliśmy w stanie ujrzeć. Gra ukaże się już 17 listopada.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać