fbpx
Strona głównaGamingGryWyzwanie Baptiste'a: Brzemię Przeszłości - historia medyka z Overwatch

Wyzwanie Baptiste’a: Brzemię Przeszłości – historia medyka z Overwatch

W grze Overwatch rozpoczęło się ograniczone czasowo wydarzenie Wyzwanie Baptiste’a: Brzemię Przeszłości. Pozwoli ono na poznanie historii elitarnego sanitariusza i byłego agenta Szponu – Jean-Baptiste Augustin. W tym celu Blizzard opublikował najnowsze opowiadanie pod tytułem: Niedokończone sprawy. Zapoznamy się tutaj z przeszłością bohatera oraz jego próbach ucieczki przed dawnymi towarzyszami broni.

Wydarzenie Wyzwanie Baptiste’a: Brzemię Przeszłości potrwa od 18 czerwca do 1 lipca 2019 roku. Do zdobycia jest dziesięć nowych nagród. Dzięki wygranym w Szybkiej grze, Rywalizacji oraz Salonie gier, osiąganym podczas trwania wydarzenia, będzie można zdobyć nowy portret gracza, nowe graffiti oraz nową epicką skórkę: Sanitariusz polowy Baptiste.

  • Wygraj 3 mecze | Portret gracza
  • Wygraj 6 meczów | 2 graffiti
  • Wygraj 9 meczów | Skórka Sanitariusz polowy dla Baptiste’a

Overwatch - Wyzwanie Baptiste'a: Brzemię Przeszłości

Można również oglądać transmisje na Twitchu przed, w trakcie lub między meczami, aby odblokować jeszcze więcej elementów kosmetycznych dla Baptiste’a. Aby zdobyć sześć wyjątkowych graffiti z wyzwania Baptiste’a: Brzemię Przeszłości, należy bejrzeć streamerów biorących udział w promocji podczas ich gry w Overwatch do 1 lipca:

  • Oglądaj przez 2 godziny | 1 nowe graffiti
  • Oglądaj przez 4 godziny | 2 nowe graffiti
  • Oglądaj przez 6 godzin | 3 nowe graffiti

Udostępniono także funkcję Powtórki, która pozwala graczom oglądać mecze w Overwatch z dowolnej perspektywy. Podobnie jak najlepsze zagrania, powtórki będą dostępne do czasu pojawienia się nowej aktualizacji, kiedy to zostaną zresetowane. Więcej informacji o funkcji Powtórki w Overwatch znaleźć można w naszym artykule.

Overwatch - Wyzwanie Baptiste'a: Brzemię Przeszłości

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać