Strona głównaSprzętFirma Palit rozszerza gwarancję na swoje produkty do 3 lat

Firma Palit rozszerza gwarancję na swoje produkty do 3 lat

Palit Microsystems Ltd rozszerzył gwarancję na swoje produkty do 3 lat. Tym samym firma jest w stanie potwierdzić wysoką jakość produkowanych przez siebie kart graficznych. Przypomnijmy, że przedsiębiorstwo Palit zostało założone w 1988 roku, a od 19 lat firma jest obecna na rynku europejskim. Jest to pierwszy producent kart graficznych na Tajwanie i jednocześnie największy producent w skali światowej.

Gwarancja to dobrowolne zobowiązanie producenta do uznawania wad produktu. Polskie prawo nie reguluje jej długości. Standardowa w powszechnym rozumieniu 2-letnia „gwarancja” na wszystkie produkty nie jest w rzeczywistości gwarancją a odpowiedzialnością za niezgodność towaru z usługą. Dodatkowo takie zobowiązanie spoczywa na nie na producencie, lecz na sprzedawcy.

W 2016 roku produkowała niemal dwukrotnie więcej kart graficznych niż piąta firma w zestawieniu i niemal 1,5x więcej niż druga. Nazwa firmy pochodzi od słowa „palette” nawiązując do palety używanej przez malarzy. Najważniejszymi cechami produktów Palita są dostawa na czas, stabilna jakość, specjalistyczna wiedza i konkurencyjne ceny. Firma ma biura ulokowane w Shenzhen, Taipei, Hong Kongu i Dusseldorfie i zatrudnia w sumie około 1500 pracowników. Firma utrzymuje sieć sprzedaży na całym świecie i stara się utrzymywać bliski kontakt ze swoimi klientami.

Warto zobaczyć listę kart graficznych mini-ITX.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Piotr Bieńkowski
Piotr Bieńkowski
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać