Nowy zespół Jarosława “PashyBiceps” Jarząbkowskiego wystąpi w Polskiej Lidze Esportowej!

0
318
pasha
pasha team liquid

Parę dni temu Jarosław “PashaBiceps” Jarząbkowski umieścił w mediach społecznościowych wpis, w którym oznajmił że powraca do gry. Z jednej strony post był tajemniczy, bo nie wiadomo było dokładnie, co miał miał na myśli były zawodnik Virtus.pro. Dzisiaj, jak się okazało, miał na myśli powrót do gry w swoim zespole, którego nazwa z pewnością przykuwa uwagę: Liquid Biceps.

Z jednej strony wpis Jarosława “PashyBicepsa” Jarząbkowskiego był dość tajemniczy, ale z drugiej strony domyślano się, że może to chodzić o swój skład, albo dołączenie do jakiegoś zespołu. Ponadto, jakiś czas temu Jarek dołączył w roli streamera do amerykańskiej organizacji Team Liquid. Co więcej, nowy skład Liquid Biceps weźmie udział w nadchodzącym sezonie Polskiej Ligi Esportowej. Nie wiadomo, kto znajdzie się w składzie, ale z tego co mówił Jarek Jarząbkowski mają to być mniej znani zawodnicy. Ciekawostką z pewnością jest to, że w budowie drużyny pomagał mu komentator, Kuba “KubiK” Kubiak, który również był analitykiem w Virtus.pro, gdzie współpracował z Jarkiem.

Nowy zespół Jarosława "PashyBiceps" Jarząbkowskiego wystąpi w Polskiej Lidze Esportowej! 1

Więcej informacji o Liquid Biceps w Polskiej Lidze Esportowej

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułAOC C24G2AE i AOC C24G2U – nowe monitory dla graczy
Następny artykułNowy jesienny sezon Polskiej Ligi Esportowej. Wśród uczestników nowy zespół Jarosława “PashyBicepsa” Jarząbkowskiego
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.