Zmiany w Team Liquid? Prawdopodobnie tak

0
40
Fot. BLAST - Joe Brady

Od jakiegoś czasu wiele osób twierdziło, że w amerykańskiej organizacji Team Liquid potrzebne są zmiany w składzie, szczególnie że daleko było od dobrych wyników. Podopieczni Erica “adreNa” Hoaga nie byli w stanie pokonywać zespołów teoretycznie słabszych. Drużyna zdecydowała się na zmiany, Nicholasa “nitr0” Channellę zastąpi młody 19-letni zawodnik, Michael “Grim” Wince .

Takie informacje podał amerykański dziennikarz, Jarek “Dekay” Lewis, a jego fakty są pewne, więc zmiany w Team Liquid również. To jest również dobry czas na takie decyzje ze względu na to, że nie ma turniejów. Pierwszym turniejem, na którym zagra amerykańska formacja będzie sierpniowy ESL One: Cologne 2020.

Nicholas “nitr0” Channella występował w Team Liquid od 2015 roku. Z drużyną wygrał:

  • ESL Pro League Season 9
  • zamknięte kwalifikacje do EPICENTER 2017 
  • amerykańskiego Minora do ELEAGUE Major: Boston 2017
  • StarLadder i-League StarSeries Season 4 w regionie amerykańskim
  • ESL Pro League Season 7 w regionie amerykańskim
  • iBUYPOWER Masters IV
  • DreamHack Masters Dallas 2019

I wiele, wiele innych turniejów, które pozwoliły mu nabierać cennego doświadczenia w grze. Przez dłuższy okres czasu był także prowadzącym w zespole, a później jego prowadzenie przejął Jacky “Stewie2k” Yip.

Co wiadomo o nowym zawodniku?

19-letni Michael “Grim” Wince, który reprezentował barwy Triumph przez blisko pół roku. Zagrał m.in w ESL One Road to Rio oraz cs_summit 6, gdzie ich przeciwnikami były najlepsze, amerykańskie formacje, takie jak: Cloud9, MIBR, Evil Geniuses, czy też Australijczycy 100 Thieves.

Na pewno trzeba będzie bacznie przyglądać się nowemu zawodnikowi Team Liquid i ogólnie całemu zespołowi, czy Michael “Grim” Wince wniósł coś nowego, a zarazem “świeżego” do drużyny. Czasem jest tak, jest duże oczekiwanie od nowego zawodnika, trenera, drużyny – jeśli są zmiany – a później wyniki są jeszcze słabsze, niż po zmianach.


0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] oficjalnym zawodnikiem amerykańskiej organizacji Team Liquid. Wcześniej pisałem o tym, że Nicholas „nitr0” Cannella prawdopodobnie odejdzie z drużyny. Następną wiadomością była ta, że Amerykanin opuścił szeregi drużyny Team Liquid, a za niego […]

trackback

[…] sam zawodnik. Natomiast, jeśli chodzi o drużynę, organizacja zainteresowana jest pozyskaniem Michaela „Grima” Wince’a, który reprezentuje inną, amerykańską formację, […]