Natus Vincere ponownie zwycięskie, Team Vitality również wygrywa. Kolejny dzień BLAST Premier Spring 2020 za nami

0
32
blast premier spring 2020 jak howard
blast premier spring 2020 jak howard
Za nami kolejny dzień wiosennych finałów BLAST Premier Spring 2020 w regionie europejskim. Co ciekawe, mecze te były rewanżowe za marcowy turniej Intel Extreme Masters Katowice 2020.

W pierwszym meczu, Natus Vincere podejmowało francusko-bałkański skład G2 Esports, który w finale Intel Extreme Masters Katowice 2020 musiał uznać wyższość swoich rywali z regionu CIS, a także musiał uznać wyższość swoich rywali i tym razem. Oleksandr “s1mple” Kostyliev i jego koledzy co prawda nie pokonali swoich rywali 3:0, ale 2:1.

Wydawało się, że po pierwszej mapie, którą był Mirage, rosyjsko-ukraińska formacja pokona swoich rywali 2:0, bo było widać że ich forma i przygotowanie do meczu przeciwko swoim rywalom jest rewelacyjne. Dwie, kolejne mapy były już bliższe, jeśli chodzi o sam wynik, ale w rezultacie to Natus Vincere triumfowało rywalizacji z G2 Esports. 

Natus Vincere vs. G2 Esports 2:1
Mirage: 16:3
Train: 16:11
Nuke: 16:13

W drugim meczu, szwedzkie Ninjas in Pyjamas rywalizowało z Teamem Vitality. Pierwsza mapa – Mirage – to zdecydowanie lepsza gra i pewne zwycięstwo Dana “apEXa” Madesclaire’a oraz jego kolegów. Na drugiej mapie – Dust2 – mecz był bardziej wyrównany. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 8:7 dla szwedzkiej formacji, natomiast w drugiej połowie lepszym zespołem byli Francuzi i pewnie pokonali swoich oponentów.

Team Vitality vs. Ninjas in Pyjamas 2:0
Mirage: 16:9
Dust2: 16:11

Zapraszamy również do naszych pozostałych tekstów, a innym tekście dowiecie się, , który zespół odpadł z rywalizacji w regionie amerykańskim, a także jakie były jakie były mecze rewanżowe na BLAST Premier Spring 2020.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułPoznaliśmy pierwszy zespół, który odpadł z dalszej rywalizacji w amerykańskich finałach BLAST Premier Spring 2020
Następny artykułFaZe Clan ponownie w grze, zagra również Natus Vincere. Sobota z europejskim BLAST Premier Spring 2020
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj