Nieudany debiut x-kom AGO w LOOT.BET/CS Season 6 przeciwko Team Secret

0
49

Podopieczni Mikołaja ‘minirox’ Michałkowa nie będą najlepiej wspominać debiutu w nowym składzie, bowiem Jastrzębie ulegli podczas LOOT.BET Season 6. Team’owi Secret 0:2. Na pierwszej mapie totalna dominacja ze strony brytyjskiej organizacji, w której gra polski zawodnik Filip “TUDSON” Tudev – Team Secret. Na drugiej mapie wyrównana rywalizacja, choć Damian “Furlan” Kisłowski i jego koledzy musieli uznać wyższość swoich rywali.

Nuke – pick AGO (7:16)

x-kom AGO ze swoim kapitanem Damianem “Furlanem” Kisłowskim na czele dobrze rozpoczęli pojedynek. Wygrana pistoletówka po stronie CT, mogła rozpalić w kibicach nadzieję na zwycięstwo polskiej formacji. Niestety był to dobry złego początek. Po stronie broniącej Polakom udało się wygrać tylko cztery z pozostałych rund, a pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 6:9. Drugą połowę, tak jak pierwszą dobrze zainaugurował x-kom AGO, kolejne wygrane pistolety pozwoliły myśleć o ewentualnym powrocie.Niestety kolejny raz rozczarowaliśmy się, ponieważ był to jedyny punkt zdobyty przez AGO po stronie atakującej, i pierwsza mapa wpada na konto drużyny Filipa “TUDSONa” Tudeva.

Mirage – pick Team Secret (14:16)

Ta mapa w przeciwieństwie do pierwszej, rozpoczęła się znacznie gorzej, ponieważ x-kom AGO nie było w stanie przeciwstawić się międzynarodowemu składu Team Secret z Filipem “tudson” Tudev’em.
Wygrane pierwsze 4 rundy sprawiły, że wielu fanów mogło już zwątpić, ale wtedy nastąpił przełom. x-kom AGO rozpoczął powrót do tego spotkania, bowiem w 11 rund zespół Dominika “GruBego” Świderskiego oddał przeciwnikom zaledwie 2, a pierwsza połowa na mapie Mirage skończyła się wynikiem 9:6. Po zmianie stron Polacy świetnie rozpoczęli, gdyż wygrali rundę pistoletową oraz rundę Anty-Eco, a na tablicy wyników wyświetliło się 11:6.
Wtedy za grę wziął się międzynarodowy skład Secret byliśmy świadkami bardzo emocjonującej końcówki meczu. Niestety, w końcówce czegoś zabrakło, i mapa ta ostatecznie trafia na konto Team Secret.