Morgen skomentuje PGL Major Stockholm 2021!

0
42
PGL Major Stockholm 2021
Fot. Fantasyexpo/Materiały prasowe

Fantasyexpo wsłuchuje się w głos fanów Counter-Strike’a i spełnia ich życzenie. Maciej “Morgen” Żuchowski pojawi się w gronie komentatorów polskiej transmisji PGL Major Stockholm 2021!

Po ogłoszeniu grona komentatorskiego polskiej transmisji PGL Major Stockholm 2021 fani CS:GO z Polski jasno dali do zrozumienia, że chętnie usłyszeliby jeszcze jednego castera – komentatora ESL Polska, Macieja “Morgena” Żuchowskiego. Fantasyexpo, organizator polskiej transmisji z Majora, wyciąga rękę do polskiej społeczności i spełnia to życzenie.

Maciej “Morgen” Żuchowski pojawi się na transmisji podczas dwóch finałowych dni PGL Major Stockholm 2021:

 – 6 listopada zastąpi Piotra “Izaka” Skowyrskiego w roli komentatora w jednym meczu półfinałowym, natomiast Piotrek zasiądzie na analyst-desku,

– 7 listopada wystąpi w roli analityka u boku Kuby “KubiKa” Kubiaka oraz Radka “Mad1” Florkowskiego

To nie koniec ogłoszeń – w trakcie meczów półfinałowych swoją specjalistyczną wiedzą podzieli się również Maciej “Luz” Bugaj, były profesjonalny zawodnik CS:GO, obecnie szkoleniowiec formacji Ungentium.

Za polską transmisję odpowiada agencja gamingowa Fantasyexpo przy współpracy z firmą FRENZY przygotuje polską transmisję z PGL Major Stockholm 2021. Jej partnerami zostali – Samsung Odyssey, KFC, BLIK, Logitech G, Pringles, Reebok oraz Grześki. Polska transmisja jest jedną z ośmiu przygotowywanych przez Fantasyexpo, wszak firma jako strategiczny partner biznesowo – marketingowy  PGL, nabyła prawa do relacji na terenie Polski, Litwy, Łotwy, Czech, Słowacji, Estonii, Bułgarii oraz Rumunii.

Transmisja PGL Major Stockholm 2021 z polskim komentarzem na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego oraz na ESPORTNOW.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułRozpoczyna się faza Nowych Legend na PGL Major Stockholm 2021. W grze ENCE oraz Evil Geniuses
Następny artykułENCE oraz Evil Geniuses z przegranymi na PGL Major Stockholm 2021
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.