ENCE oraz Evil Geniuses z przegranymi na PGL Major Stockholm 2021

0
27
PGL Major Stockholm 2021
Fot. PGL

To nie był udany dzień polskich zawodników w międzynarodowych składach na PGL Major Stockholm 2021. ENCE, w którym gra Paweł “Dycha” Dycha oraz Olek “hades” Miśkiewicz i Evil Geniuses w składzie z Michałem “MICHU” Mullerem musieli uznać wyższość swoich rywali.

Evil Geniuses bez żadnych szans i całkowicie zdominowane przez swoich rywali

W pierwszym meczu Michał “MICHU” Muller i jego zespół rywalizował przeciwko FaZe Clan. Drużyna Finna “karrigana” Andersena już w pierwszej połowie całkowicie zdominowała swoich rywali z amerykańskiej organizacji. W drugiej połowie nic się nie zmieniło i w rezultacie FaZe Clan pokonało Evil Geniuses 16:6.

W drugim meczu, podopieczni Damiana “daps” Steele’a rywalizowali z Duńczykami reprezentującymi Copenhagen Flames, ale i w tym meczu nie dali rady swoim rywalom, z którymi przegrali 2:16.

ENCE podobnie

W pierwszym meczu podopieczni Eetu “sAwy” Sahy rywalizowali przeciwko Gambit Esports. Rosyjska formacja całkowicie zdominowała swoich oponentów wygrywając mecz wynikiem 16:8. W drugim meczu, Olek “hades” Miśkiewicz i jego koledzy musieli uznać wyższość rywali z Team Liquid. Formacja Gabriela “FalleNa” Toledo pokonała ENCE wynikiem 16:8.

Zarówno ENCE, jak i Evil Geniuses mają obecnie bilans meczowy 0-2.

Transmisja PGL Major Stockholm 2021 na kanale PiotraIzaka” Skowyrskiego oraz ESPORTNOW.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułMorgen skomentuje PGL Major Stockholm 2021!
Następny artykułDrugi dzień rywalizacji w Fazie Nowych Legend na PGL Major Stockholm 2021 i mecz na szczycie!
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.