Intel Extreme Masters: Global Challenge przeniesiony do Internetu

0
58
Intel Extreme Masters Chengdu 2024
Fot. ESL
Kiedy we wrześniu oficjalnie odwołano tegorocznego Majora, który miał odbyć się w Brazylii: ESL One Rio Major, od razu pojawiła się informacja o turnieju w Kolonii, jako zastępstwo za brazylijskiego Majora – Intel Extreme Masters: Global Challenge. Spekulowano również na temat tego, aby niemiecki turniej odbył się na LAN-ie. Jednak wczoraj poinformowano, że IEM: Global Challenge odbędzie się w Internecie.

Intel Extreme Masters: Global Challenge odbędzie się w Internecie, ale wszystko pozostałe zostaje bez zmian, czyli drużyny które mają na nim zagrać, zagrają. Będą to formacje nie tylko z regionu europejskiego, ale także i z północnoamerykańskiego oraz CIS, więc rywalizacja z pewnością będzie ciekawa.

Niemiecki turniej ma się odbyć dopiero pod koniec grudnia: 15-20.12.2020. Na Intel Extreme Masters: Global Challenge zagrają zwycięzcy swoich regionów w turnieju Intel Extreme Masters Beijing-Haidian 2020 oraz według rankingu prowadzonego przez ESL. 

Wszystko zapowiada się ciekawie, rywalizacja na bardzo wysokim poziomie, drużyny, ale z drugiej strony trzeba również pamiętać, że mogą być wprowadzone kolejne obostrzenia w związku z obecną sytuacją na świecie. 

Więcej informacji o turnieju na oficjalnej stronie.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułMecze o być albo nie być na Intel Extreme Masters Beijing-Haidian 2020.
Następny artykułBez większych niespodzianek w 5 kolejce pierwszego dnia Polskiej Ligi Esportowej dywizji Profesjonalnej
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.