id cooling t60 sfx 7
id cooling t60 sfx 7

ID-COOLING wprowadziło do sprzedaży obudowę w formacie mini-ITXT60-SFX. Jest to pierwsza tego typu kompaktowa obudowa w ofercie producenta chłodzeń dla procesorów. Jej wymiary wynoszą 328 x 251 x160 mm i wykonano ją w całości z aluminium. Dzięki temu jest lekka i stabilna, a jej waga to zaledwie 3 kg.

W środku możemy zamontować zasilacze w formatach SFX i SFX-L na przednim panelu. Pozostaje jeszcze miejsce na wyprowadzenie kabli i podpięcie ich do odpowiednich podzespołów. W przypadku chłodzenia procesorów to możemy zastosować coolery powietrzne o maksymalnej wysokości 124 mm.

Zmieści tutaj również karta graficzna o maksymalnej długości 260 mm. W przypadku dysków twardych mamy miejsce na 3.5-calowy dysk HDD lub 2 x 2.5-calowy dysk HDD/SSD. Z tyłu obudowy znajduje się zamontowany wentylator.

Obudowa T60-SFX ma kosztować około 80 dolarów. Jest dostępna w następujących kolorach: czarnym, czerwono-czarnym i pomarańczowo-czarnym.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOidcooling.com
Poprzedni artykułZalman M1 – elegancka czarna obudowa w formacie mini-ITX
Następny artykułSapphire R9 285 ITX Compact Edition: gamingowa wydajność także w małej formie
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj