fbpx
Strona głównaPcMod.plNewsyHP zakończyło przejęcie marki HyperX od Kingston

HP zakończyło przejęcie marki HyperX od Kingston

Firma HP podała informację o zakończeniu przejęcia marki HyperX. Warto nadmienić, że był to do tej pory dział gamingowy Kingston Technology. Przejęcie marki to strategia firmy HP, która rozwija intensywnie dział komputerów osobistych od kilkunastu lat. Jego atrakcyjnymi segmentami są rozwiązania gamingowe i urządzenia peryferyjne.

Oferta produktów obejmuje szereg urządzeń peryferyjnych dla graczy, takich jak zestawy słuchawkowe, klawiatury, myszy i podkładki, mikrofony USB i akcesoria do konsol.

Cena nabycia wyniosła 425 mln USD. Oczekuje się, że przejęcie zwiększy zyski HP mierzone wg standardów innych niż GAAP w pierwszym pełnym roku po finalizacji.

„Bardzo nas cieszy, że możemy oficjalnie powitać w HP wspaniały zespół HyperX. Ma on wśród graczy lojalną grupę fanów. Naszym celem jest dalsze umacnianie tej marki” ― powiedział Alex Cho, President, Personal Systems, HP Inc. „Ponadto, przejęcie zwiększa naszą zdolność do tworzenia przyszłościowych rozwiązań komputerowych, rozszerzania działalności na nowe segmenty przynoszące korzyści oraz pozyskiwania nowych obszarów wzrostu”.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Piotr Bieńkowski
Piotr Bieńkowski
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać