fbpx
Strona głównaPcMod.plNewsyHP i Canva zwiększają możliwości projektowania i druku

HP i Canva zwiększają możliwości projektowania i druku

HP i Canva łączą swoje siły, by zapewnić ponad 185 milionom comiesięcznych użytkowników platformy Canva unikalne doświadczenia usług od fazy projektowania aż po druk. Globalne, wieloletnie partnerstwo ma na celu zwiększyć możliwości zrównoważonego drukowania dla klientów na całym świecie wraz z lokalnymi opcjami druku. Canva będzie korzystać z rozległej globalnej sieci HP Industrial Print i HP Large Format, aby dotrzeć do dostawców usług druku wyposażonych w urządzenia HP. HP staje się jednym z pierwszych klientów Canva Enterprise.

Historyczna współpraca dwóch firm od projektowania

Firmy HP i Canva połączyły swoje siły. Umożliwi to milionom użytkowników Canvy projektowanie online, tworzenie treści wizualnych i ich lokalne drukowanie. Partnerstwo przyniesie korzyści zarówno dostawcom usług drukarskich HP (PSP), jak i globalnej społeczności Canvy. Umożliwi każdemu, kto tworzy treści wizualne na tej platformie, bezproblemowe projektowanie i drukowanie we w pełni zintegrowanym systemie z każdego miejsca, bez kompromisów w zakresie jakości i autentyczności.

Canva została założona w 2013 roku. Ma ponad 185 milionów użytkowników w każdym miesiącu, w tym 95 procent firm z listy Fortune 500. Wprowadzenie Canva Print w 2017 roku umożliwiło użytkownikom projektowanie i drukowanie szerokiej gamy produktów – od wizytówek, broszur, ulotek, naklejek, materiałów marketingowych z opcjami personalizacji, nawet po odzież – doświadczając przy tym wykładniczego wzrostu z milionami zamówień rocznie.

HP Inc. to firma tworząca rozwiązania pozwalające ludziom łączyć się i urzeczywistniać to, co najważniejsze. Działając w ponad 170 krajach, HP dostarcza szeroką gamę innowacyjnych i zrównoważonych urządzeń, usług i subskrypcji w sferze komputerów osobistych, drukarek, druku 3D, pracy hybrydowej i gamingu.

Dzięki współpracy społeczność Canvy uzyska rozszerzony dostęp do profesjonalnie drukowanych treści od dostawców usług druku HP z całego świata. Canva planuje rozszerzyć swoją usługę druku do 150 krajów do 2026 roku. Umożliwi to skrócenie czasu realizacji zamówień i znaczne zmniejszenie śladu węglowego dzięki lokalnym działaniom.

Canva rozszerza zasięg dzięki HP Automation Software i Global Print Service Provider Network

Oprogramowanie automatyzacyjne HP, czyli HP PrintOS Site Flow, pomoże Canvie rozszerzyć zasięg poprzez automatyzację procesów produkcji i wysyłki dla dostawców usług druku. To kompleksowe rozwiązanie usprawnia zadania druku dzięki automatycznemu harmonogramowaniu, zapewniając spójność kolorów, bezpieczeństwo, śledzenie za pomocą kodów kreskowych oraz optymalną wydajność. Dodatkowo rozszerzenie przez HP swojego pakietu PrintOS o nowe funkcje, wyposaży zespół Canva Print Operations w potężne narzędzia do identyfikacji, łączenia i zarządzania globalnym katalogiem SKU wśród dostawców usług druku obsługiwanych przez HP.

Canva Enterprise pomoże HP w komunikacji wizualnej na dużą skalę

W tym miesiącu Canva wprowadziła Canva Enterprise, która jest nową opcją subskrypcji, mającą na celu sprostanie rosnącemu zapotrzebowaniu dużych organizacji. W obliczu konieczności zwiększenia efektywności i innowacyjności przez firmy na całym świecie wzrasta zapotrzebowanie na platformy komunikacji wizualnej, które umożliwiają łatwą współpracę i interoperacyjność. W ramach umowy HP zaimplementuje Canva Enterprise, umożliwiając globalnym zespołom marketingowym i sprzedażowym HP bezpieczne tworzenie, współpracę i publikowanie treści wizualnych.

Współpraca z Canvą jest świadectwem zaangażowania HP w tworzenie sieci globalnych partnerstw. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem możliwości Canva Enterprise i cieszymy się na zwiększenie produktywności projektowej naszych zespołów poprzez usunięcie tzw. „wąskich gardeł”, które hamują tworzenie treści wizualnych na dużą skalę. Dzięki najnowszym innowacjom w oprogramowaniu HP, pchamy branżę do przodu, umożliwiając użytkownikom projektowanie i drukowanie w sposób bardziej zrównoważony.

– powiedział Haim Levit, Senior Vice President and Division President w HP Industrial Print.

Lokalna produkcja toruje drogę do zrównoważonego drukowania

Współpraca firm HP i Canva odzwierciedla ich wspólne zaangażowanie na rzecz zrównoważonego rozwoju. Promując lokalną produkcję, dążą do dostarczania materiałów projektowych wysokiej jakości przy jednoczesnym zmniejszeniu wpływu na środowisko.

Zespół Canva Print Operations współpracuje z działem grafiki HP oraz globalnymi dostawcami usług HP Print Service Providers, aby dostarczyć usługę druku na żądanie [Canva’s on-demand]. Dzięki temu zapewnia spójną i profesjonalną usługę drukowania. HP będzie wspierać rosnącą bazę klientów platformy Canva, ułatwiając dostęp do szybkiego drukowania z każdego miejsca. Więcej informacji na stronie www.canva.com/print.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać