OG z mantuu rozpoczyna rywalizację w ESL Pro League Season 14 – grupa B

0
65
BIG Clan
Fot. ESL - Stephanie Lieske

Przed nami rywalizacja w grupie B w ESL Pro League Season 14. W tej grupie również zobaczymy polskiego zawodnika, który reprezentuje duńską organizację OG Esports, a jest nim Mateusz “mantuu” Wilczewski.

G2 zainauguruje grupę B

W pierwszym meczu, Nikola “NiKo” Kovač i jego koledzy zagrają przeciwko czeskim reprezentantom Sinners, w którym gra były gracz mousesports, Tomáš “oskar” Šťastný. Czesi awansowali do ESL Pro League Season 14 dzięki zwycięstwu w ESEA Premier: Season 37. W meczu finałowym, decydującym o awansie pokonali x-kom AGO.

Wymagający rywal OG

Mateusz “mantuu” Wilczewski i jego koledzy z OG Esports będą rywalizować z Virtus.pro, które podczas ostatniego turnieju przed wakacjami – Intel Extreme Masters Cologne 2021 zaprezentowało się całkiem dobrze, co by nie mówić o podopiecznych Caspra “ruggaha” Due’a, którzy w Kolonii wygrali tylko jeden mecz.

Complexity ma poważny problem. Jak poradzi sobie zespół?

Zacznijmy od bardzo ważnej wiadomości z obozu Complexity Gaming, które jeszcze przed rozpoczęciem rywalizacji w grupie B poinformowało o tym, że będzie musiało skorzystać z pomocy zmiennika na czas ESL Pro League Season 14, bo podstawowy zawodnik, którym na co dzień jest Kristian “k0nfig” Wienecke doznał bardzo poważnego urazu ręki, co rzecz jasna nie pozwala mu na jakąkolwiek rywalizację. Pierwszym rywalem podopiecznych Luisa “peacemakera” Tadeu będzie rosyjskie forZe, które w grupie zastąpiło australijskie Renegades.

Transmisja z polskim komentarzem na kanale ESL.TV Polska.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułENCE pokonało amerykańską formację w ESL Pro League Season 14
Następny artykułmynio na ławce rezerwowych w Anonymo
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.