fbpx
Strona głównaGamingGryMajor League Gaming staje się częścią Blizzard Entertainment

Major League Gaming staje się częścią Blizzard Entertainment

Spółka Blizzard Entertainment stworzyła nowy dział Major League Gaming. Będzie się on zajmował zarządzaniem, działaniem, sprzedażą i dystrybucją programów e-sportowych Overwatch. Nowy działa zachowa swoją nazwę oraz połączy prawie 20 letnie doświadczenie w kwestii organizacji turniejów i rozpowszechniania zawartości.

Projekt ten skupi wokół siebie jednych z najbardziej utalentowanych ludzi w całej organizacji. Będzie pozyskiwał najlepsze i najbardziej błyskotliwe osobistości ze świata sportów tradycyjnych, e-sportu i rozrywki. Będzie także obsługiwać powiązane z MLG kanały medialne. Za ich pośrednictwem będzie transmitowana zawartość e-sportowa zarówno spółki Blizzard, jak i Activision, a także inne najważniejsze wydarzenia związane z grami.

Ponadto powiązane drużyny i technologie staną się bazą operacyjną, centrami partnerskimi i sieciami medialnymi dla Overwatch League oraz Call of Duty World League spółki Activision. Obejmuje to zarządzanie ligą, sprzedaż mediów oraz praw do sponsoringu, reklam czy wykorzystywania wizerunków drużyn; tworzenie zawartości oraz organizację wydarzeń.

Osobny zespół ds. e-sportu będzie nadal bezpośrednio zarządzał światowymi programami e-sportowymi gier Heroes of the Storm, Hearthstone, StarCraft i World of Warcraft. Nawiąże jednak współpracę z nowym działem, by czerpać z niego w zakresie produkcji medialnej, sprzedaży i dystrybucji.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać