blizzcon art
blizzcon art

Począwszy od jutra (tj. 4 maja) istnieje możliwość zakupienia własnego biletu na konwent BlizzCon 2019, który odbędzie się już 1 i 2 listopada tego roku. A samo wydarzenie nie jest jedynym powodem aby zakupić wejściówkę…
Blizzcon - Otwarcie
BlizzCon jest niewątpliwie jedną z najważniejszych wydarzeń dla każdego fana gier wyprodukowanych przez firmę Blizzard Entertainment. W trakcie kilku dni trwania konwentu poza możliwością wypróbowania przeróżnych tytułów wyżej wspomnianego studia, można osobiście doświadczyć emocji związanych z zapowiedziami Blizzardowych nowości. Wśród nich znajdziemy zapowiedzi nowych gier, dodatków czy innej formy dodatkowej zawartości do kochanych przez miliony tytułów.

Rok 2019 jest dla studia Blizzard szczególnie wyjątkowy, gdyż właśnie teraz Warcraft, będący jedną z najbardziej rozpowszechnionych marek Zamieci, kończy 25 lat. Z tej okazji organizatorzy postanowili zrezygnować z rozdawanych tradycyjnie plecaków z gadżetami i dać nabywcom biletów możliwość wybrania jednej z dwóch figurek. Jedna przedstawia piechura Przymierza, druga natomiast siepacza Hordy.

Blizzcon 2019 - figurka człowieka

Oczywiście poza możliwością otrzymania takowej figurki poprzez zakup biletu na wydarzenie, Blizzard ma również uruchomić sprzedaż tego gadżetu na Blizzard Store dla każdego zainteresowanego.

Blizzcon 2019 - figurka orka

Jeśli chodzi o bardziej konkretne informacje co do programu tegorocznego BlizzCon to przyjdzie nam jeszcze poczekać. A tymczasem po więcej informacji odsyłamy na oficjalną stronę wydarzenia.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułProLite TE6503MIS-B1AG, TE7503MIS-B1AG, TE8603MIS-B1AG – nowe ekrany dotykowe
Następny artykułBloody B760 – klawiatura mechaniczna z technologią Light Strike

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.