Strona głównaGamingGryKURSK otrzymuje ogromną aktualizację od twórców

KURSK otrzymuje ogromną aktualizację od twórców

Studio Jujubee wydało dużą aktualizację do gry KURSK. Postanowiono poprawić większość błędów słuchając swojej społeczności jak i recenzji na Steam. Udoskonalono obecne animacje oraz dodano sporo nowych. Twórcy poprawili także interfejs gry, przez co jest on teraz bardziej przyjazny dla użytkownika. Ulepszono elementy wizualne, a także dodane nowe elementy gameplay’owe.

Nie zabrakło również poprawek związanych z udźwiękowieniem gry. Kolejną bardzo ważną poprawką jest szybsze wczytywanie gry pomiędzy sekcjami. Do tej pory była to jedna z poważniejszych wad gry.

Twórcy zaktualizowali także cyfrowy artbook gry KURSK, który zawiera obecnie aż 117 stron grafik koncepcyjnych postaci, sekcji, łodzi, lokacji, sprzętu i wielu innych.

Jujubee bierze udział w nadchodzącej Zimowej wyprzedaży Steam, oferując niewielką zniżkę na Kurska i jego gry planszowej w formie DLC. Deweloperzy pracują także nad wprowadzeniem Kurska zarówno na Linuksa, jak i na Maca z przewidywaną datą premiery w pierwszym kwartale 2019 roku.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać