deep diving vr 5
deep diving vr 5

Studio Jujubee udostępniło grę Deep Diving VR na platformie Oculus Store. Jest to ich pierwsza produkcja w świecie wirtualnej rzeczywistości. Tym samym wszyscy miłośnicy symulatora nurkowania mogą jeszcze bardziej poczuć klimat podmorskich głębin. Głównym celem gry jest zwiększenie świadomości na temat obecnego stanu zdrowia naszych oceanów i mórz. Inicjatywa Games Beyond, to skromne zaproszenie do czerpania przyjemności z grania, jednocześnie przypominając o bieżących problemach świata.

Gra Deep Diving VR jest dostępna w cenie 24.99 dolarów. Gra przybiera postać wersji rozszerzonej, gdzie dla graczy czeka bazowa gra wraz z dodatkową zawartością Adventure Pack. Ponadto, gracze kupujący na Oculus Store mogą liczyć na usprawnioną optymalizację i stabilność produkcji.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOoculus.com
Poprzedni artykułiiyama z promocjami na Black Friday, Cyber Monday
Następny artykułESL Sprite Mistrzostwa Kobiet 2019: Krisilarisy pierwszymi finalistkami
Michał Olber
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.