Strona głównaGamingGryKURSK otrzymuje aktualizację 2.1 z nową zawartością

KURSK otrzymuje aktualizację 2.1 z nową zawartością

Studio Jujubee S.A. udostępniło aktualizację 2.1 do gry KURSK. Jest to kolejna łatka, poprawiająca i dodająca nową zawartość. wprowadzono nowe zadania poboczne, które oferują dodatkowe godziny zabawy. Prócz tego pojawił się tryb o nazwie Free Roam. Pozwala on na zbadanie całego okrętu po zakończeniu głównego trybu gry. Jest to idealna opcja dla osób, które przegapiły niektóre z przedmiotów do znalezienia lub chcą po prostu zbadać okręt w spokoju.

Warto przypomnieć, że Jujubee oferuje -35% zniżki na Kurska podczas corocznej zimowej wyprzedaży Steam. Jest to świetna okazja, aby rozwikłać tajemnicę fatalnej podróży K-141 Kursk, która zakończyła się na dnie Morza Barentsa.

Zapraszamy także do naszej recenzji: KURSK – poczuj się jak marynarz i szpieg na okręcie podwodnym.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać