fbpx
Strona głównaGamingGryWorld of Warcraft Classic - można rezerwować imiona bohaterów

World of Warcraft Classic – można rezerwować imiona bohaterów

Premiera gry World of Warcraft Classic już niedługo. Z tej okazji firma Blizzard uruchomiła rezerwację imion dla bohaterów. Gracze mający aktywny abonament lub czas w grze mogą od dzisiaj tworzyć bohaterów. Można stworzyć maksymalnie trzy postacie na danym koncie. Należy także pamiętać o wyborze serwera docelowego, gdzie powstaną nasi bohaterowie.

Oficjalny start serwerów World of Warcraft Classic zaplanowany jest na wtorek, 27 sierpnia 2019 roku o godzinie 00:01 czasu polskiego. Sporo informacji odnośnie do tworzenia postaci, listy serwerów czy narzędzi znaleźć można na blogu: https://worldofwarcraft.com/en-us/news/23086691. Warto się również zapoznać z poradnikiem dla nowych graczy.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać